Українська Русский English
Якість, що працює на Вас!  
Розділи:
661001, Україна, м. Харків,
вул. Світло Шахтаря, 4/6
Тел. (057) 733-36-37,
733-09-69
Факс: (057) 731-50-66,
733-19-53
e-mail:

Internet: http://www.shaht.kharkov.ua
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
АТ «СВІТЛО ШАХТАРЯ»
Конвеєр Конвеєри
   АТ "Світло Шахтаря" виготовляє скребкові шахтні конвеєри (запійні та пересувні), що відповідають заданим гірничо-геологічним та технічним умовам, а також індивідуальним технічним вимогам замовників. Завдяки новим конструкторсько-технологічним та технічним рішенням довжина скребкових конвеєрів збільшилася до 350-400 метрів, а енергоозброєність зросла до 800 кВт.
Перевантажувач Перевантажувачі
    АТ "Світло шахтаря" виготовляє шахтні перевантажувачі вугілля, що відповідають заданим гірничо-геологічним та технічним умовам, а також індивідуальним технічним вимогам замовників. Вони успішно експлуатуються на шахтах, дозволяючи освоїти та поліпшити нову технологію видобутку вугілля та підвищити продуктивність забою.
Струг Струги
   АТ "Світло шахтаря" виготовляє шахтні стругові установки (струги), що відповідають заданим гірничо-геологічним та технічним умовам, а також індивідуальним технічним вимогам замовників. З метою підвищення безпеки очисних робіт, поліпшення сортності вугілля на тонких пластах Товариством освоєно виробництво стругових установок, призначених для виїмки і транспортування вугілля в очисних вибоях/забоях довжиною до 200 метрів при потужності пласта 0,55-1 м. Товариство продовжує удосконалення обладнання для стругового виймання вугілля.

Дробарка
Дробарки
   АТ "Світло шахтаря" виготовляє шахтні дробарки, що відповідають заданим гірничо-геологічним та технічним умовам, а також індивідуальним технічним вимогам замовників. Шахтні дробарки, призначені для дроблення шматків транспортованого вугілля. Дробарки застосовуються в складі конвеєра або перевантажувача і встановлюються на рештачний став як його складова частина. Дробарки виробництва АТ «СВІТЛО ШАХТАРЯ» можуть експлуатуватися в шахтах будь-якої категорії небезпеки по газу і пилу.
Редуктор Редуктори
   АТ "Світло шахтаря" виготовляє приводні блоки для ГШО, що відповідають заданим гірничо-геологічним та технічним умовам, а також індивідуальним технічним вимогам замовників. Наразі Товариством розширено номенклатуру приводних блоків з планетарними редукторами різної потужності, в тому числі і для приводних блоків паралельного розташування. Також освоєно виробництво приводів з винесеною системою подачі комбайнів (ВСПК), які працюють на тонких вугільних пластах і дозволяють відпрацьовувати лаву довжиною до 300 метрів.
Гідромуфти Гідромуфти
   АТ "Світло шахтаря" виготовляє гідравлічні муфти, що відповідають індивідуальним технічним вимогам замовників. Фахівцями підприємства спроектований параметричний ряд вибухобезпечних гідромуфт потужністю 22 кВт, 30 кВт, 55 кВт, 75 кВт, 110 кВт, 160 кВт, 200 кВт, 250 кВт, 315 кВт, 400 кВт, 500 кВт, які поставляються в різні галузі промисловості.
Світильники Засоби шахтного світла
   АТ "Світло шахтаря" виготовляє шахтні головні світильники, що відповідають заданим індивідуальним технічним вимогам замовників (вибухобезпечні, з блоками іскразахисту, з сигналізаторами метану, то що). Найважливішою продукцією, що забезпечує безпеку праці шахтарів, є різноманітні типи світильників. Підприємство випускає акумуляторні головні світильники з галогенними лампами, з led лампами і інші сучасні засоби шахтного освітлення, розроблено і освоєно серійне виробництво цифрових сигналізаторів метану, суміщених з акумуляторним шахтним головним світильником.
 Комбайни
   АТ "Світло шахтаря" виготовляє КОМБАЙНИ.
 Трансформаторні підстанціі
   АТ "Світло шахтаря" виготовляє ТРАНСФОРМАТОРНІ ПІДСТАНЦІЇ.
 Електричні двигуни
   АТ "Світло шахтаря" виготовляє ЕЛЕКТРИЧНІ ДВИГУНИ.
- Батарейні ящики для шахтних електровозів;
- та іншу продукцію.
 
Ми забезпечуємо високу якість, передові технології, гарантійне і післягарантійне обслуговування.