Українська Русский English
Якість, що працює на Вас!  
Розділи:
661001, Україна, м. Харків,
вул. Світло Шахтаря, 4/6
Тел. (057) 733-36-37,
733-09-69
Факс: (057) 731-50-66,
733-19-53
e-mail:

Internet: http://www.shaht.kharkov.ua
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
АТ «СВІТЛО ШАХТАРЯ»
Конвеєр Конвеєри
   АТ "Світло Шахтаря" виготовляє конвеєри, що відповідають заданим гірничо-технічними умовами і індивідуальним технічним вимогам замовників. Завдяки новим технічним рішенням довжина скребкових конвеєрів збільшилася до 350-400 м, енергоозброєність зросла до 800 кВт.
Перевантажувач Перевантажувачі
   Перевантажувачі АТ "Світло шахтаря" виготовляються відповідно до заданих гірничо-технічним умовами і індивідуальними технічними вимогами замовників. Вони успішно експлуатуються на шахтах, дозволяючи освоїти нову технологію видобутку вугілля, підвищити продуктивність забою.
Струг Струги
   З метою підвищення безпеки очисних робіт, поліпшення сортності вугілля на тонких пластах заводом освоєно виробництво стругових установок, призначених для виїмки і транспортування вугілля в очисних вибоях довжиною до 200 м при потужності пласта 0,55-1 м. Продовжує удосконалення обладнання для стругового виймання.

Дробарка
Дробарки
   Один з видів продукції, що випускається заводом - шахтні дробарки, призначені для дроблення шматків транспортованого вугілля. Дробарки застосовуються в складі конвеєра або перевантажувача і встановлюються на рештачного стан як його складова частина. Дробарки АТ «» Світло шахтаря »можуть експлуатуватися в шахтах будь-якої категорії небезпеки по газу і пилу.
Редуктор Редуктори
   АТ "Світло Шахтаря" розширив номенклатуру приводних блоків з планетарними редукторами різної потужності, в тому числі і для приводних блоків паралельного розташування. Освоєно також виробництво приводів з винесеною системою подачі комбайнів (ВСПК), які працюють на тонких вугільних пластах і дозволяють відпрацьовувати лаву довжиною до 300 метрів.
Гідромуфти Гідромуфти
   Фахівцями підприємства спроектований параметричний ряд вибухобезпечних гідромуфт потужністю 22 кВт, 30 кВт, 55 кВт, 75 кВт, 110 кВт, 160 кВт, 200 кВт, 250 кВт, 315 кВт, 400 кВт, 500 кВт, які поставляються в різні галузі промисловості.
Світильники Засоби шахтного світла
   Найважливішою продукцією, що забезпечує безпеку праці шахтарів, є різноманітні типи світильників. Підприємство випускає акумуляторні головні світильники з галогенними лампами і інші сучасні засоби шахтного освітлення, розроблено і освоєно серійне виробництво цифрових сигналізаторів метану, суміщених з акумуляторним шахтним головним світильником.
 
Ми забезпечуємо високу якість, передові технології, гарантійне і післягарантійне обслуговування.