Українська Русский English
Якість, що працює на Вас!  
Розділи:
661001, Україна, м. Харків,
вул. Світло Шахтаря, 4/6
Тел. (057) 733-36-37,
733-09-69
Факс: (057) 731-50-66,
733-19-53
e-mail:

Internet: http://www.shaht.kharkov.ua
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
АТ «СВІТЛО ШАХТАРЯ»
    АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХАРКІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД «СВІТЛО ШАХТАРЯ», є одним з найстаріших машинобудівних підприємств, що спеціалізується на виготовленні скребкових забійних конвеєрів, перевантажувачів і головних світильників за індивідуальними замовленнями шахт з урахуванням гірничо-геологічних умов роботи. Завод заснований в 1891 році. У 1994 році завод був перетворений, одним з перших у вугільній галузі, в акціонерне товариство, яке не має державної частки власності, шляхом приватизації майна державного підприємства - заводу «Світло Шахтаря».
    Крім конвеєрів завод виготовляє гідромуфти, запчастини до гірничошахтного обладнання, вибухобезпечні головні світильники, товари народного споживання. Головна перевага продукції заводу - надійність перевірена часом.
    Виробничі потужності заводу здатні повністю забезпечувати потребу вугледобувних підприємств України. Також завод здійснює поставки на експорт в Росію, Білорусію, Іран, Індію, Естонію, Китай і Казахстан.
    Завдяки своїм науковим і виробничим потенціалом, завод постійно оновлює номенклатуру продукції, що випускається, удосконалює конструкції, освоює принципово нові моделі скребкових конвеєрів, призначених для роботи в складі сучасних високопродуктивних вугледобувних механізованих комплексів. Ми готові виконати будь-яке замовлення шахтарів в найкоротші терміни і з відмінною якістю.
 
Ми забезпечуємо високу якість, передові технології, гарантійне і післягарантійне обслуговування.